Освіта

2001-2007рр. – Навчання у НМУ ім. А.А. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».

2007-2009рр. – Пройшов інтернатуру за спеціальністю “Радіологія”, НМАПО ім. Шупіка.

2009-2010рр. – Спеціалізація – «Ультразвукова діагностика» на базі НМАПО ім. Шупіка.

2012р. – «Ультразвукова діагностика захворювань серця» – тематичні курси удосконалення, Українська військово-медична академія Міністерства оборони України.

2013р. – Передатестаційний цикл на підтвердження спеціальності «Рентгенологія».

2013р. – Передатестаційний цикл на другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Лікар ультразвукової діагностики».

2014р. – «Ультразвукова діагностика кульшових суглобів у дітей 1 року життя» – тематичні курси удосконалення.

2014-2015рр. – Вдосконалення навичок з «Ультразвукової діагностики суглобів» та «Ультразвукової діагностики артерій та вен із застосуванням доплерографії».

2015р. – «Ультразвукова діагностика захворювань серця у дітей» – тематичні курси удосконалення, НМАПО ім. П.Л.Шупика.

2015р. – «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології» – тематичні курси удосконалення, НМАПО ім. П.Л.Шупика.

2016-2017 рр. – Спеціальність “Терапія” – спеціалізація на базі Української військово-медичної академії Міністерства оборони України.

2017-2018 рр. – Спеціальність “Хірургія” – спеціалізація на базі Української військово-медичної академії Міністерства оборони України.

Додаткова освіта у сфері радіологія

2012 р. – “Ультразвукова діагностика захворювань серця” – тематичні курси удосконалення, Українська військово-медична академія Міністерства оборони України.

2013 р. – передатестаційний цикл на підтвердження спеціальності «Рентгенологія».

2013 р. – передатестаційний цикл на другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Лікар ультразвукової діагностики». Присвоєно другу категорію.

2014 р. – «Ультразвукова діагностика кульшових суглобів у дітей 1 року життя» – тематичні курси удосконалення.

2014-2015 рр. – Вдосконалення навичок з «Ультразвукової діагностики суглобів» та «Ультразвукової діагностики артерій та вен із застосуванням доплерографії».

2015 р. – “Ультразвукова діагностика захворювань серця у дітей” – тематичні курси удосконалення, НМАПО ім. П.Л.Шупика.

2015 р. – «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології» – тематичні курси удосконалення, НМАПО ім. П.Л.Шупика.

2017 р. – «Комп’ютерна томографія та Магнітно-резонансна томографія» – тематичні курси удосконалення.

2017 р. – передатестаційний цикл на першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Лікар ультразвукової діагностики». Надано першу категорію.

Пластична хірургія та естетична медицина

2017 р. – теоретичний та практичний курс із застосування препарату «Botox®» та філерів лінійки VYCROSSfamily в естетичній медицині – навчальний центр Allergan – Україна

2017 р. – теоретичний та практичний курс застосування препарату «Dysport» (ботулінічний токсин типу А) в естетичній медицині – навчальний центр Іпсен Фарма (Україна).

2017 р. – теоретичний та практичний курс ін’єкційних методик у 3D моделюванні овалу обличчя гіалуроновими кислотами – Академія професійної підготовки фахівців індустрії краси (А.Г. Фунікова).

2017 р. – «Інтимна контурна пластика. Особливості застосування ін’єкційних препаратів у гінекології» – теоретичний та практичний курс на базі навчального центру Premium Line.

2017 р. – «Пластична та реконструктивна хірургія» – тематичні курси удосконалення, НМУ ім. О.О.Богомольця.

Професійні навички

  • УЗД м’яких тканин;
  • УЗД шкіри;
  • Діагностика ускладнень після процедур естетичної медицини (визначення філерів, їх положення та міграції, склеротичні зміни м’яких тканин, запальний процес тощо).
  • УЗД молочних залоз у жінок (в т.ч. оцінка імплантатів та ускладнень пластичної хірургії);
  • УЗД грудних залоз у чоловіків;
  • УЗД передміхурової залози (ректальний та абдомінальний доступ);
  • УЗД органів мошонки;
  • УЗД статевого члена (в т.ч. дослідження еректильної функції);
  • УЗД органів малого тазу у жінок (вагінальний та абдомінальний доступ);
  • Експертні акушерські дослідження (пренатальна діагностика) на різних термінах вагітності;
  • Допплерографія судин (артерії та вени) верхніх та нижніх кінцівок;
  • Допплерографія брахіоцефальних судин (артерії, вени шиї та голови);
  • Ехокардіографія;
  • УЗД суглобів верхніх та нижніх кінцівок;
  • УЗД т/б суглобів (за Графом);
  • УЗД нижньощелепного суглоба;
  • УЗД органи черевної порожнини та заочеревинного простору;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД Лімфатичних вузлів усіх локалізацій