Лабіопластика — одна з найделікатніших процедур пластичної хірургії, зміна форми малих та великих статевих губ, складок шкіри.

Дослідження, проведене в 2008 році виданням Journal of Sexual Medicine, показало, що 37% жінок, які робили лабіопластику, пішли на операцію з естетичних причин, 32% для корекції функціонального порушення, 31% з обох причин відразу.

Згідно з дослідженням 2011 року в Journal of Sexual Medicine, близько 90-95% пацієнток задоволені операцією.

Як і будь-яка частина людського тіла, інтимна зона жіночого організму може мати уроджені чи набуті дефекти внаслідок травм, у тому числі пологових, коливань ваги, вікових змін.

Лабіопластика здійснює корекцію деформації статевих губ та шкірних складок навколо вульви.

Головне свідчення до проведення лабіопластики – психологічний та фізичний дискомфорт, який заважає повноцінному життю жінки.

У медичному центрі Олега Колібаби корекція диспропорцій інтимної зони проводиться за допомогою лазерної хірургії. Переваги цієї методики очевидні.

  • Процедура малотравматична та безкровна.
  • Лазерна лабіопластика абсолютно безболісна.
  • Після закінчення операції не потрібне перебування у стаціонарі, а також немає необхідності у знятті швів. Реабілітаційний період – лише один день.
  • Процедура триває не більше 30 хвилин.
  • Безпека лазерного методу за відсутності післяопераційних ускладнень дозволяє проводити лабіопластику навіть у дитячому віці.
  • Довічна гарантія результату операції.

Регулярні акції та знижки клініки роблять лазерну лабіопластику доступною, позбавляючи жінку проблеми, яка здатна отруїти радість життя!