best antivirus adware removal

КИЦЮК Наталия Игоревна

 

2009 р. – закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Лікувальна справа”.

2011 р. – закінчила інтернатуру на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Дерматовенерологія”.

2011-2013 рр. – Національний фармацевтичний університет. Спеціальність “Якість, стандартизація, сетифікація”. Магістр з управління якістю.

2010 р. – “Інститут краси”, м. Київ. Цикл “Косметологія”.

2009-2013 рр. – Універсальна клініка “Оберіг”. Лікар-консультант.

З 2011 р. по теперішній час – Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України. Начальник відділу.

З 2011 р. по теперішній час - член номенклатурних комісій і постійних робочих груп Міністерства охорони здоров’я України з питань профільного супроводження державних закупівель лікарських засобів.

 

Учасник міжнародних науково-практичних конференцій.

 

Володіє методиками діагностики та лікування таких захворювань шкіри як атопічний дерматит, псоріаз, вугрова хвороба (акне), екзема (істинна, мікробна, себорейна), демодекоз, червоний плоский лишай, висівкоподібний лишай, грибкові ураження шкіри, волосистої частини голови та нігтьових пластин, косметологічні проблеми та багато інших.

Також володіє різними ін’єкційними методиками омолодження шкіри, усунення недоліків та безопераційної пластики: мезотерапія, біоревіталізація, ботокс та контурна пластика.

Головним принципом своєї роботи вважає індивідуальний підхід до кожного пацієнта, з урахуванням всіх аспектів існуючої проблеми (фізіологічних, соціальних, психологічних).

 

click fraud detection